Bolt - Uue töö aeg

Bolt on tööjõurendiga tegelev ettevõte, kes viib tööd ja tööde teostajad omavahel kokku uudse meetodiga. Töötajatel ja tellijatel on võimalik üksteist hinnata ja soovitada. Head töötajad saavad kõrgemat palka ja kliendid endale parimad töötajad.

Oleme tugev tööandja ehituse ja ka tööstuse, logistika ja kinnisvarahoolduse alal. Meie kontorid asuved Helsingis, Tamperel, Jyväskyläs ja Seinäjoel aga pakume teenust just seal, kus on meie kliendid. Praegusel hetkel on Boltis juba üle 2300 registreerunud klienti ja üle 9000 töötaja. Tahame puhastada tööjõuvahenduse mainet ja oleme ala eelkäija. Uue tehnoloogia abil suudame ühendada endisest tõhusamalt tööle ja tööülesandele just sobiva töö tegija. Bolt mobiili- ja internetirakenduses töö ja töö tegija kohtuvad reaalajas. Tööjõudu otsivad kliendid näevad meie teenuses töötajate oskused, töökogemuse ja ka eelmise tööandja antud hinnangud ja soovitused. Töötaja tellimine on lihtne ja kiire. Töötajad omaltpoolt näevad pakutavad tööotsad, võivad otsida omale sobivaid tööotsi ja võtta vastu kliendi poolt pakutava töö pakkumise. Hindame töötajaid ja tahame neid julgustada head tööd tegema. Kõik töötajad kuuluvad boonussüsteemi: maksame klientide poolt eriti kõrgelt hinnatud töö sooritusest töötajale kõrgemat palkka. Töötajad annavad igast tööülesandest hinnangu ja jälgime reaalajas töötajate rahulolu. Missioon on muuta ala traditsioonilist tegevusmudelit ja teeme sellega väljakutse ala suurimatele tegijatele. Oleme kasvanud kiiresti ja kasutame digitaalsust, et teenida oma töötajate ja klientide huve. Meie teekond on siiski alles alguses.

Ettevõte

Helsinki


Personaliotsing

Desiree Saarikivi

Personaalotsingu juht

Ehitus

+358 40 128 4403

desiree.saarikivi@bolt.works

FIN, EST, ENG, SWE, GER

Angelika Vuori

Personaliotsingu konsultant

Puusepad, üldehitajad, hoonetehnika, pinnasetööd ja haljastustöötajad

+358 40 480 2505

angelika.vuori@bolt.works

FIN, EST, RUS

Sten Pagil

Personaliotsingu konsultant

Puusepad, üldehitajad, hoonetehnika, pinnasetööd ja haljastustöötajad

+358 40 820 2920

sten.pagil@bolt.works

FIN, EST, ENG

Tapio Porvari

Personaliotsingu konsultant

Ehituskoristajad ja abitöölised

+358 40 357 6510

tapio.porvari@bolt.works

FIN, SWE, ENG

Oskari Reth

Personaliotsingu konsultant

Ehituskoristajad ja abitöölised

+358 50 514 2670

oskari.reth@bolt.works

FIN, ENG

Margarita Guskova

Rekrytointikonsultti

Maalrid

+358 50 563 8301

margarita.guskova@bolt.works

FIN, RUS, ENG

Emil Lindholm

Personaliotsingu konsultant

Logistika ja tööstus

050 349 3779

emil.lindholm@bolt.works

FIN, SWE, ENG

Müük

Janne Karppinen

Võtmekliendihaldur

Ehitus

+358 50 431 0490

janne.karppinen@bolt.works

Lauri Helin

Võtmekliendihaldur

Ehitus

+358 40 197 1274

lauri.helin@bolt.works

Ville Lattu

Võtmekliendihaldur

Ehitus

+358 40 554 5697

ville.lattu@bolt.works

Tomi Pärssinen

Võtmekliendihaldur

Ehitus

+358 40 143 0880

tomi.parssinen@bolt.works

Katja Salmivuori

Võtmekliendihaldur

Ehitus

+358 40 197 1242

katja.salmivuori@bolt.works

Tampere


Personaliotsing

Katja Kulmakorpi

Personaliotsingu konsultant, Ehitus

PIrkanmaa ja Häme

+358 40 660 4658

katja.kulmakorpi@bolt.works

FIN, ENG

Henri Rantanen

Piirkonna juht, Tööstus

Pirkanmaa ja Häme

+358 50 470 2387

henri.rantanen@bolt.works

Jyrki Silius

Võtmekliendihaldur, Tööstus

Pirkanmaa ja Häme

+358 50 470 2601

jyrki.silius@bolt.works

Jesse Tuominen

Võtmekliendihaldur, Tööstus

Pirkanmaa ja Häme

+358 50 470 2945

jesse.tuominen@bolt.works

Myynti

Olli Jylhäsalo

Piirkonna juht, Ehitus

Pirkanmaa ja Häme

+358 50 516 0971

olli.jylhasalo@bolt.works

Henri Rantanen

Piirkonna juht, Tööstus

Pirkanmaa ja Häme

+358 50 470 2387

henri.rantanen@bolt.works

Jyrki Silius

Võtmekliendihaldur, Tööstus

Pirkanmaa ja Häme

+358 50 470 2601

jyrki.silius@bolt.works

Jesse Tuominen

Võtmekliendihaldur, Tööstus

Pirkanmaa ja Häme

+358 50 470 2945

jesse.tuominen@bolt.works

Seinäjoki


Personaliotsing

Silja Nyrhinen

Personaliotsingu konsultant

Etelä-Pohjanmaa

+358 50 470 1895

silja.nyrhinen@bolt.works

FIN, SWE, ENG

Myynti

Aarni Määttä

Aluejohtaja

Etelä-Pohjanmaa

040 657 9944

aarni.maatta@bolt.works

Niko Rajamäki

Avainasiakaspäällikkö

Etelä-Pohjanmaa

050 470 3835

niko.rajamaki@bolt.works

Jyväskylä


Personaliotsing

Laura Jalasaho

Personaliotsingu konsultant

Kesk-Soome

+358 50 467 3922

laura.jalasaho@bolt.works

Bolt-tugiteenus


Alex Törn

IT-toetus

040 163 8839

alex.torn@bolt.works

Hallinto


Ville Herva

CEO, äriühingu osanik

040 575 6996

ville.herva@bolt.works

Tommi Hämäläinen

Business director, asutaja, äriühingu osanik

044 054 4036

tommi.hamalainen@bolt.works

Timo Hakkarainen

Development director, äriühingu osanik

050 3666 333

timo.hakkarainen@bolt.works

Hannele Piri

CFO

+358 40 594 5030

hannele.piri@bolt.works

Laura Mannila

Palga maksude spetsialist

+358 45 656 6089

palkat@bolt.works

Pille Holler

Finants assistent

+358 45 656 4457

laskutus@bolt.works

Kaisa Paatero

Development manager

+358 40 183 1304

kaisa.paatero@bolt.works

Turku


Müük & personaliotsing

Tomi Lohtamo

Piirkonna juhataja

Varsinais-Suomi

040 162 9790

tomi.lohtamo@bolt.works

FIN, ENG