Bolt - Uue töö aeg

Bolt on tööjõurendiga tegelev ettevõte, kes viib tööd ja tööde teostajad omavahel kokku uudse meetodiga. Töötajatel ja tellijatel on võimalik üksteist hinnata ja soovitada. Head töötajad saavad kõrgemat palka ja kliendid endale parimad töötajad.

Ettevõte

Helsinki

Personaliotsing

Angelika Vuori

Koolitusjuht

+358 40 480 2505

angelika.vuori@bolt.works

FIN, EST, RUS

Sten Pagil

teamleader

puusepad, üldehitajad, hoonetehnika, pinnasetööd ja haljastustöötajad

+358 40 820 2920

sten.pagil@bolt.works

FIN, EST, ENG

Silver Kukk

Personaliotsingu konsultant

puusepad, üldehitajad, hoonetehnika, pinnasetööd ja haljastustöötajad

+358 50 564 5536

silver.kukk@bolt.works

FIN, EST, ENG

Tapio Porvari

Teamleader

ehituskoristajad ja abitöölised

+358 40 357 6510

tapio.porvari@bolt.works

FIN, SWE, ENG

Oskari Reth

Personaliotsingu konsultant

ehituskoristajad ja abitöölised

+358 50 514 2670

oskari.reth@bolt.works

FIN, ENG

Margarita Guskova

Personaliotsingu konsultant

maalrid

+358 50 563 8301

margarita.guskova@bolt.works

FIN, RUS, ENG

Aleksandra Misiorowska

Personaliotsingujuhataja

tööstus ja logistika

+358 46 922 8218

aleksandra.misiorowska@bolt.works

FIN, POL, ENG

Joni Sinivuori

Personaliotsingu konsultant

ehitus

+358 50 434 4101

joni.sinivuori@bolt.works

FIN, ENG

Eveliina Lehikoinen

personaliotsingu konsultant

+358 50 563 9977

eveliina.lehikoinen@bolt.works

FIN ENG

Joonas Huovila

personaliotsingu konsultant

+358 50 592 9206

joonas.huovila@bolt.works

FIN RUS ENG

Müük

Tommi Raudoskoski

Piirkonnajuhataja

Logistika

+358 50 471 7067

tommi.raudoskoski@bolt.works

Kari Liesivesi

Ehitussektori juhataja

+358 40 570 5068

kari.liesivesi@bolt.works

Janne Karppinen

Müükijuht

+358 50 431 0490

janne.karppinen@bolt.works

Katja Salmivuori

Võtmekliendihaldur

Ehitus

+358 40 197 1242

katja.salmivuori@bolt.works

Mika Rinne

Ehitus

+358 50 475 5940

mika.rinne@bolt.works

Tomi Tuomisalo

Võtmekliendihaldur

Ehitus

+358 50 475 0295

tomi.tuomisalo@bolt.works

EST

Tomi Pärssinen

Võtmekliendihaldur

Ehitus

+358 40 143 0880

tomi.parssinen@bolt.works

Mika Helin

Ehitus

+358 40 031 5424

mika.helin@bolt.works

Töötajate õigusi kaitseb

Andreas Lillemets

Usaldusisik

050 441 3546

andreas.lillemets@bolt.works

Hyvinkää

Müük

Tarmo Laakso

Võtmekliendihaldur

+358 40 721 8688

tarmo.laakso@bolt.works

Jyväskylä

Personaliotsing

Laura Jalasaho

Personaliotsingu konsultant

Kesk-Soome

+358 50 467 3922

laura.jalasaho@bolt.works

Aapo Malinen

Personaliotsingu konsultant

+358 50 442 0179

aapo.malinen@bolt.works

Müük

Henri Kinnunen

Müügijuht

+358 50 464 9012

henri.kinnunen@bolt.works

Kouvola

Personaliotsing

Niina Sahanen

Personaliotsingu konsultant

+358 50 343 9730

niina.sahanen@bolt.works

Müük

Aki Sahanen

Piirkonnajuht

+358 50 568 7041

aki.sahanen@bolt.works

Jari Lehto

Müügijuht

+358 50 593 0996

jari.lehto@bolt.works

Pekka Pellava

Müügijuht

+358 46 920 8462

pekka.pellava@bolt.works

Kuopio

Aretta Rundgren

Personaliotsingu konsultant

+358 50 475 4137

aretta.rundgren@bolt.works

Oulu

Personaliotsing

Anna-Kaisa Sistonen

Personaliotsingu konsultant

+358 46 923 3746

anna-kaisa.sistonen@bolt.works

Seinäjoki

Tampere

Personaliotsing

Antti Tuhkala

Personaliotsingu konsultant

+358 50 591 6014

antti.tuhkala@bolt.works

Henri Rantanen

Piirkonna juht, tööstus

Pirkanmaa ja Häme

+358 50 470 2387

henri.rantanen@bolt.works

Jyrki Silius

Võtmekliendihaldur, tööstus

Pirkanmaa ja Häme

+358 50 470 2601

jyrki.silius@bolt.works

Eppu Virtanen

Müügijuht, tööstus

Pirkanmaa ja Häme

+358 50 470 2945

eppu.virtanen@bolt.works

Müük

Henri Rantanen

Piirkonna juht, tööstus

Pirkanmaa ja Häme

+358 50 470 2387

henri.rantanen@bolt.works

Jyrki Silius

Võtmekliendihaldur, tööstus

Pirkanmaa ja Häme

+358 50 470 2601

jyrki.silius@bolt.works

Eppu Virtanen

Müügijuht, tööstus

Pirkanmaa ja Häme

+358 50 470 2945

eppu.virtanen@bolt.works

Henri Kinnunen

Võtmekliendihaldur

+358 50 464 9012

henri.kinnunen@bolt.works

Mikael Virtanen

Müügijust, ehitus

Pirkanmaa

+358 50 428 3965

mikael.virtanen@bolt.works

Turku

Müük & personaliotsing

Tomi Lohtamo

Piirkonna juhataja

Varsinais-Suomi

040 162 9790

tomi.lohtamo@bolt.works

FIN, ENG

Essi Karhilahti

Personaliotsingu konsultant

+358 50 472 3900

essi.karhilahti@bolt.works

Heidi Holm

Personaliotsingu konsultant

+358 50 433 9305

heidi.holm@bolt.works

Vaasa

Personaliotsing

Silja Nyrhinen

Personaliotsingu konsultant

+358 50 470 1895

silja.nyrhinen@bolt.works

Bolt-tugiteenus

Alex Törn

IT-tugi

040 163 8839

alex.torn@bolt.works

Hallinto

Ville Herva

Tegevdirektor, äriühingu osanik

040 575 6996

ville.herva@bolt.works

Timo Hakkarainen

Arendusdirektor

050 3666 333

timo.hakkarainen@bolt.works

Desiree Saarikivi

Personaalotsingu juht

+358 40 128 4403

desiree.saarikivi@bolt.works

FIN, EST, ENG, SWE, GER

Hannele Piri

CFO

+358 40 594 5030

hannele.piri@bolt.works

Pille Holler

Finantsi teamlead

+358 45 656 4457

laskutus@bolt.works

EST

Triinu Pootsmann

Assistent

+35850 5686 682

triinu.pootsmann@bolt.works

EST

Oleme tugev tööandja ehituse ja ka tööstuse, logistika ja kinnisvarahoolduse alal. Meie kontorid asuved Helsingis, Tamperel, Jyväskyläs ja Seinäjoel aga pakume teenust just seal, kus on meie kliendid. Praegusel hetkel on Boltis juba üle 2300 registreerunud klienti ja üle 9000 töötaja. Tahame puhastada tööjõuvahenduse mainet ja oleme ala eelkäija. Uue tehnoloogia abil suudame ühendada endisest tõhusamalt tööle ja tööülesandele just sobiva töö tegija. Bolt mobiili- ja internetirakenduses töö ja töö tegija kohtuvad reaalajas. Tööjõudu otsivad kliendid näevad meie teenuses töötajate oskused, töökogemuse ja ka eelmise tööandja antud hinnangud ja soovitused. Töötaja tellimine on lihtne ja kiire. Töötajad omaltpoolt näevad pakutavad tööotsad, võivad otsida omale sobivaid tööotsi ja võtta vastu kliendi poolt pakutava töö pakkumise. Hindame töötajaid ja tahame neid julgustada head tööd tegema. Kõik töötajad kuuluvad boonussüsteemi: maksame klientide poolt eriti kõrgelt hinnatud töö sooritusest töötajale kõrgemat palkka. Töötajad annavad igast tööülesandest hinnangu ja jälgime reaalajas töötajate rahulolu. Missioon on muuta ala traditsioonilist tegevusmudelit ja teeme sellega väljakutse ala suurimatele tegijatele. Oleme kasvanud kiiresti ja kasutame digitaalsust, et teenida oma töötajate ja klientide huve. Meie teekond on siiski alles alguses.

Ville Herva

Tegevdirektor