Teollisuus

Saat kauttamme tarpeisiisi sopivat teollisuuden ammattilaiset. Hoidamme puolestasi rekrytoinnit tehtaanjohtajista kesätyöntekijöihin. Meillä sekä työntekijät että asiakkaat voivat arvioida ja suositella toisiaan. Hyville tekijöille maksetaan parempaa palkkaa ja asiakkaat saavat parempia työntekijöitä.

+12 000 työntekijää

Selaa ja tilaa työntekijöitä helposti netissä.

Selaa työntekijöitä
Ota yhteyttä

Boltin asiakkaat kertovat

Meillä on ollut jo kolmen vuoden ajan Boltin työntekijöitä auttamassa meitä erilaisilla työmailla. Tarpeisiimme on aina pystytty vastaamaan hyvin ja nopeasti. Työmiesten ammattitaito on yllättänyt meidät positiivisesti.

Mikael Björk

Kymppirakenne

Boltiin luottavat

Juho Karvinen

Huoltoasentaja

"Minulle on tärkeää saada palautetta omasta työstäni, että tiedän tekeväni hyvää työtä. Työssä minua motivoi eniten hyvä lopputulos ja työn päätökseen saattaminen."

Ota yhteyttä

Helsinki

Elina Selin

Asiakkuuspäällikkö

050 566 4273

elina.selin@bolt.works

Aleksandra Misiorowska

Rekrytointikonsultti

046 922 8218

aleksandra.misiorowska@bolt.works

Tampere

Henri Rantanen

Aluejohtaja, Teollisuus

050 470 2387

henri.rantanen@bolt.works

Eppu Virtanen

Rekrytointivastaava

050 470 2945

eppu.virtanen@bolt.works

Jyväskylä

Aapo Malinen

Rekrytointikonsultti

050 442 0179

aapo.malinen@bolt.works

Kouvola

Aki Sahanen

Myyntipäällikkö

050 568 7041

aki.sahanen@bolt.works

Niina Nieminen

HR-päällikkö

050 343 9730

niina.nieminen@bolt.works

Oulu

Jari Vihelä

Aluepäällikkö

050 476 1553

jari.vihela@bolt.works

Anna-Kaisa Sistonen

Rekrytointikonsultti

046 923 3746

anna-kaisa.sistonen@bolt.works

Seinäjoki

Arto Tuomi

Avainasiakaspäällikkö

050 576 5687

arto.tuomi@bolt.works

Tommi Hakanpää

Rekrytointikonsultti

050 471 3842

tommi.hakanpaa@bolt.works

Vaasa

Jarkko Rantala

Avainasiakaspäällikkö

050 464 5966

jarkko.rantala@bolt.works

Silja Nyrhinen

Rekrytointikonsultti

050 470 1895

silja.nyrhinen@bolt.works

Turku

Tomi Lohtamo

Aluepäällikkö

040 162 9790

tomi.lohtamo@bolt.works

Essi Karhilahti

Rekrytointikonsultti

050 472 3900

essi.karhilahti@bolt.works