Lue: Näin palvelemme asiakkaitamme ja työnhakijoitamme koronaviruksen aikana

Esittelyvuorossa Oulun Bolt-tiimi!

Vajaa kolme vuotta sitten oli Bolt vielä tuntematon nimi Oulun alueella, nyt tilanne on kääntynyt.

Kun Oulun-toimistomme avasi ovensa vajaa kolme vuotta sitten, oli Bolt vielä tuntematon nimi alueella. Nyt tilanne on kääntynyt, ja tiimillä on jatkuvasti yli sata – kesäisin jopa yli 200 työntekijää asiakkaidemme työkohteissa eri puolilla Oulua.

Jos etsit töitä tai tekijää Oulun alueelta, katsopa tämä video ja vaikutu yhdessä tekemisen meiningistä!

Etsitkö töitä Oulusta? Boltilla on runsaasti töitä tarjolla rakentamisen, teollisuuden, logistiikan, kiinteistöhuollon ja HoReCan toimialoilla. Katso kaikki Oulun alueen avoimet työpaikat [](https://www.bolt.works/jobs/avoimet-tyopaikat/?geographicalAreas=16)[https://www.bolt.works/jobs/avoimet-tyopaikat/](tästä) tai lähetä avoin meille hakemus.

Oulussa sinua palvelevat sekä työn että työvoiman tarpeessa:

Anna-Kaisa Sistonen

anna-kaisa.sistonen@bolt.works HR-päällikkö 046 923 3746

Maiju Tyystälä

maiju.tyystala@bolt.works Rekrytointikonsultti 050 518 8289

Topi Nisula

topi.nisula@bolt.works Rekrytointikonsultti 050 464 9044

Juho Antinoja

juho.antinoja@bolt.works Rekrytointikonsultti 050 477 0345

Ville Korhonen

ville.korhonen@bolt.works Aluepäällikkö 040 630 1400


Janne Karjala

janne.karjala@bolt.works Aluemyyntipäällikkö 050 409 4136

Kalle Leipivaara

kalle.leipivaara@bolt.works Avainasiakaspäällikkö 050 4618 551

Ota rohkeasti yhteyttä!

Hae töihin Tule asiakkaaksi